Automechanika naszą pasją!

Complex Auto Serwis to wysoko specjalistyczne połączenie warsztatu mechanicznego z  usługami blacharsko-lakierniczymi.

Nasz motto to: zaufanie, bezpieczeństwo i najwyższa jakość usług. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

O nas

Complex Auto Serwis to wysoko specjalistyczne połączenie warsztatu mechanicznego z usługami blacharsko-lakierniczymi. W naszym serwisie dbamy o kompleksową obsługę samochodów zarówno osobowych jak i ciężarowych. Doświadczony zespół ponad 10 pracowników pracujących na światowej klasy sprzęcie  gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie  dbając jednocześnie o konkurencyjne ceny. Stosujemy części oryginalne producentów lub wysokiej jakości zamienniki. Zawsze informujemy o możliwych rozwiązaniach cenowych naszych Klientów aby ich wybór był w pełni świadomy. Zarówno właścicielom samochodów osobowych jak i dostawczych o nośności do 3,5T na czas dłuższych napraw oferujemy samochody zastępcze. Specjalizujemy się w naprawie samochodów osobowych następujących marek: Audi, grupa  Volkswagen (Skoda, Seat, Volkswagen) oraz BMW i Mercedes. Od lat serwisujemy również samochody ciężarowe takich marek jak: Mercedes, Man, DAV, Scania, Volvo.

Naszym Klientom oferujemy usługi holowania 24h na dobę oraz oczywiście bezgotówkowy system rozliczeń ze wszystkimi ubezpieczycielami na rynku. Dysponujemy monitorowanym i strzeżonym parkingiem – Wasze samochody są u nas zawsze bezpieczne.

Działając na rynku od 1995 roku wyrobiliśmy sobie markę rzetelnego i uczciwego partnera. Zapraszamy do sprawdzenia naszej wiedzy, umiejętności i jakości obsługi.

Created by KeyK Project