Automechanika naszą pasją!

Complex Auto Serwis to wysoko specjalistyczne połączenie warsztatu mechanicznego z  usługami blacharsko-lakierniczymi.

Nasz motto to: zaufanie, bezpieczeństwo i najwyższa jakość usług. Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu!

Likwidacja szkód

Complex Auto Serwis to również zespół doskonałych specjalistów blacharzy. Naprawiamy wszystkie modele i marki samochodów zarówno osobowych jak i dostawczych czy ciężarowych. Podczas trwania naprawy rozliczanej z towarzystwami ubezpieczeniowymi bezgotówkowo zawsze oferujemy samochody zastępcze (za wyjątkiem samochodów ciężarowych).

Naszym klientom zawsze oferujemy 2 warianty napraw: na bazie części oryginalnych producenta oraz, jeśli jest taka możliwość, na zamiennikach. Oferując kompleksową usługę samochody są lakierowane w jednej z najnowocześniejszych komór lakierniczych w regionie. Naszym Klientom zawsze dodatkowo oferujemy bezpłatną pomoc prawną w przypadku pojawiających się niejasności/problemów z towarzystwami ubezpieczeniowymi oraz pomagamy podczas egzekwowania szkód osobowych.

Na usługi blacharsko – lakiernicze udzielamy 24 miesięcznej gwarancji.

Szkody osobowe

Pomoc prawna

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy jak trudna potrafi być współpraca z towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wspieramy naszych Klientów umożliwiając bezpłatne porady działu prawnego wyspecjalizowanej kancelarii. Z naszą pomocą nie ma kłopotów. Warto zaufać specjalistom.

Created by KeyK Project